Coachowie, Trenerzy i Doradcy

Dr Richard Bolstad Coach MSC

Dr Richard Bolstad

 

Twórca i Trener Metody Transforming Communication™,
Master Trainer of Coaches, ICI, Master Trainer,
International Association of NLP Institutes.

Magdalena Daraż Gogół Trener, Coach

Magdalena Daraż-Gogół

Master Coach ICI, Team Coach, Trener Biznesu, Trener Komunikacji Interpersonalnej, Trener Transforming Communication™ oraz Praktyk NLP.

Działalność biznesową rozpoczęła w 2001 r. Współzałożycielka MSC, gdzie inspiruje skutecznością i efektywnością biznesową praktykowanych metod. Posiada przepracowanych tysiące godzin coachingowych oraz trenerskich.

Tomasz Kowalik

Tomasz Kowalik

Coach Master Trainer, ICI, NLP Master Trainer, IN.
Trener NLP, IANLP, Coachingu Prowokatywnego, Transforming Communication™, negocjacji win/win i rozwiązywania konfliktów.

Trener negocjacji win/win i rozwiązywania konfliktów. Uczy także myślenia systemowego w oparciu o grę zaadaptowaną z MIT. Konsultant i coach managementu. Znawca praktycznego zastosowania NLP, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z działami sprzedaży, obsługi klienta, marketingu i HR.

Anna Połedniok Coach Trener MSC

Anna Połedniok

Z wykształcenia ekonomista. Ukończyła międzynarodowe studia Executive MBA na Nottingham Trent University i Uniwersytecie w Poznaniu, jak również kilka kierunków studiów podyplomowych między innymi: Psychologia w Zarządzaniu, Zarządzanie Projektami, Audyt.

Menedżer z 16 letnim doświadczeniem w zarządzaniu i sprzedaży, przedsiębiorca. Dobrze rozumie potrzeby rynku oraz wdraża skuteczne działania w zakresie organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem, sprzedaży oraz rozwoju właścicieli Firm i pracowników. Wspiera szczególnie sektor MŚP w zakresie poprawy efektywności oraz konkurencyjności Firmy na rynku. Współpracowała z około 40 Firmami (MŚP) w wielu obszarach doradczych. Przygotowuje diagnozy, analizy, biznes plany niezbędne do rozwoju Firm i pracowników. Posiada bogate wykształcenie w zakresie zarządzania poparte dodatkowymi kursami, szkoleniami i szkołami w zakresie Coachingu, komunikacji, tak aby wdrażane procesy były kompletne i przeprowadzone w oparciu o najwyższe standardy szkoleniowo – doradcze.

Jest Coachem z akredytacją ICI, Team Coachem oraz Mediatorem. Od 2020 roku jest również certyfikowanym Trenerem Transforming Communication oraz Praktykiem NLP z międzynarodową certyfikacją.

Oprócz standardowych szkoleń i zajęć warsztatowych prowadzi zajęcia ze sportowcami jako coach i trener. Jej pasją jest narciarstwo i taniec towarzyszki oraz muzyka francuska.

Lucas Derks Coach MSC

Lucas Derks

Twórca i Trener Metody Panorama Społeczna™, Trener NLP, Coach.

Psycholog społeczny, absolwent Akademii Sztuk Pięknych.

Jego artyzm przejawia się nie tylko w malarstwie, ale przede wszystkim w coachingu. Autorski model Panoramy Społecznej, który pozwala człowiekowi dokonać zmiany operując na własnych obrazach zyskał uznanie na całym świecie.  Znany jest ze swoich niepowtarzalnych rysunków na Flipcharcie.  Dzięki swojemu konkretowi i prostocie przekazu jego model jest chętnie stosowany w organizacjach m.in przez menadżerów.

Dr Andrzej Jacek BLIKLE

Profesor matematyki w zakresie matematycznych podstaw informatyki, pracownik PAN i członek Academia Europaea (Europejskiej Akademii Nauk). Prezes zarządu stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych i Rady Fundacji Centrum im. Adama Smitha oraz ponad dwudziestu innych organizacji.

Jest też dyplomowanym mistrzem cukierniczym. W latach 1990-2010 kierował firmą A. Blikle, rozwijając ją w tym czasie z jednej cukierni do piętnastu placówek w Warszawie i ośmiu w sieci franchisingowej poza Warszawą.

Bartosz Berendt

Akredytowany Coach i Superwizor Coachingu akredytowany przez Izbę Coachingu, Master Certified Coach (MCC) akredytowany przez International Coach Federation (ICF), członek prezydium Izby Coachingu od stycznia 2015 roku, prezes Izby Coachingu od stycznia 2018 roku, prezes zarządu polskiego oddziału ICF w kadencji 2011-2012 oraz członek Zespołu ds.

Psychologii Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Od 2006 roku prowadzi coaching indywidualny dla osób stojących u progu ważnych, życiowych zmian takich jak, zmiana pracy, awans, rozwój własnej firmy, odnalezienie się w nowej roli zawodowej lub osobistej, jak również coaching zespołowy dla liderów i zespołów wdrażających zmiany w organizacji. Pracuje w wyczynowym sporcie, wspierając zawodników i drużyny w realizacji celów sportowych i pozasportowych.

Facebook