Coachowie, Trenerzy i Doradcy

Dr Richard Bolstad Coach MSC

Dr Richard Bolstad

Twórca i Trener Metody Transforming Communication™,
Master Trainer of Coaches, ICI, Master Trainer,
International Association of NLP Institutes

Transforming Communication™ to warsztat transformujący prowadzony na całym świecie. Stworzony przez Richarda Bolstada z Nowej Zelandii, który jest trenerem kompetencji miękkich w biznesie, mediatorem, konsultantem, trenerem coachów.

Kurs oparty jest m.in. na badaniach Johna Gottmana, Thomasa Gordona, Non-ViolentCommunication, najnowszych badaniach z dziedziny komunikacji i neurologii oraz na doświadczeniach zdobytych m. in. w krajach rozwiniętych, jak Nowa Zelandia, Japonia i Finlandia, a także na terenach dotkniętych konfliktami zbrojnymi jak Czeczenia, Bośnia i Hercegowina oraz Egipt.

Magdalena Daraż Gogół Trener, Coach

Magdalena Daraż-Gogół

Master Coach ICI, Team Coach, Trener Biznesu, Trener Komunikacji Interpersonalnej,
Praktyk NLP, Trener Transforming Communication™.

Działalność biznesową rozpoczęła w 2001r. Współzałożycielka MSC, gdzie inspiruje skutecznością i efektywnością biznesową praktykowanych metod. Posiada przepracowanych tysiące godzin coachingowych oraz trenerskich. Ekspert od wdrażania nowoczesnego liderstwa w rodzinnych firmach. Przykłada ogromną uwagę do diagnostyki i utrwalenia zdobytej przez klientów wiedzy. Współpracuje z czołowymi firmami w Polsce – miedzy innymi PGNiG, Bank Pekao S.A., Orange, WSB, Vorwerk Polska S.A., MPM Jasło, Omega Pilzno, WKRĘT-MET. Wdrażała między innymi standard obsługi klienta w oddziałach w całej Polsce w Wyższej Szkole Bankowej.

Magdalena Daraż-Gogół to specjalistka w obszarze zarządzania zmianą, budowaniu współpracy i spójności między działami, oraz wytyczania odważnych celów biznesowych.

Bezustannie i z pasją doskonali warsztat w obszarach przywództwa, zarządzania, liderstwa, komunikacji oraz budowania zespołów i organizacji. Uczyła się od mistrzów takich, jak Richard Bolstad, Lucas Derks, Esther Perel, Marilyn Atkinson, David Gordon, Jorgen Rasmussen, czy Jaap Hollander.

Realizuje się również wprowadzając innowacyjne projekty edukacyjne do polskich szkół w ramach autorskiego programu „Komunikacja w kulturze coachingu”. Wdraża strategię ciągłego doskonalenia procesów oraz ich stabilizację co korzystnie wpływa na zmianę kulturową w organizacji. Ponadto Magdalena Daraż-Gogół znana jest z udziału w działalności non-profit i dużego poczucia humoru.

Tomasz Kowalik

Tomasz Kowalik

Coach Master Trainer, ICI
Trener NLP, IANLP
NLP Master Trainer, IN
Trener Coachingu Prowokatywnego
Trener Transforming Communication™

Od 1993 związany z biznesem. W realizowanym podejściu łączy zmysł techniczny z błyskotliwym poczuciem humoru i dogłębną wiedzą z zakresu neurobiologii, psychologii, i coachingu. Działa wszechstronnie, rozwijając potencjał  czołowych  firm w Polsce, takich, jak CITIBANK/HANDLOBANK, Fujitsu – Siemens, Polkomtel, QAD Polska, RUCH, STRABAG, Telefonia DIALOG, PLIVA Kraków, Grupa Work Service, Krajowy Rejestr Długów. Szkolił w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, Toruniu i Poznaniu, Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej, czy Akademii Leona Koźmińskiego.

Trener negocjacji win/win  i rozwiązywania konfliktów. Uczy także myślenia systemowego w oparciu o grę zaadaptowaną z MIT. Konsultant i coach managementu. Znawca praktycznego zastosowania NLP, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z działami sprzedaży, obsługi klienta, marketingu i HR.

Od lat doskonali warsztat bezpośrednio u najwybitniejszych zagranicznych ekspertów, takich jak Richard Bolstad,  Joseph O’Connor, Lucas Derks, David Neenan, Steve Andreas, Frank Farelly, Noni Hoefner, David Gordon, Jaap Hollander czy Brian Kaplan. Zdobytą wiedzę i doświadczenie skutecznie propaguje na arenie ogólnopolskiej od 2003, kiedy to zapoczątkował cykl, kultowych już, Warsztatów Mistrzów®. Prowadzi szkolenia autorskie, m. in. „Komunikacja menadżerska”, „Coaching Prowokatywny” oraz licencjonowane, jak szczególnie ceniona Komunikacja Transformująca™.

Anna Połedniok Coach Trener MSC

Anna Połedniok

Z wykształcenia ekonomista. Ukończyła międzynarodowe studia Executive MBA na Nottingham Trent University i Uniwersytecie w Poznaniu, jak również kilka kierunków studiów podyplomowych między innymi: Psychologia w Zarządzaniu, Zarządzanie Projektami, Audyt.

Menedżer z 15 letnim doświadczeniem w zarządzaniu i sprzedaży, przedsiębiorca. Dobrze rozumie potrzeby rynku oraz wdraża skuteczne działania w zakresie organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem, sprzedaży oraz rozwoju właścicieli Firm i pracowników. Wspiera szczególnie sektor MŚP w zakresie poprawy efektywności oraz konkurencyjności Firmy na rynku. Współpracowała z około 40 Firmami (MŚP) w różnym zakresie wsparcia. Przygotowuje diagnozy, analizy, biznes plany niezbędne do rozwoju. Posiada bogate wykształcenie w zakresie zarządzania poparte dodatkowymi kursami, szkołami w zakresie Coachingu, komunikacji, tak aby procesy doradcze, szkoleniowe, mentoringowe były kompletne i przeprowadzone profesjonalnie w oparciu o najwyższe standardy komunikacji, i budowania relacji.

Jest Coachem z akredytacją ICI, Team Coachem oraz Mediatorem. Od 2020 roku jest również certyfikowanym Trenerem Transforming Communication oraz Praktykiem NLP

Oprócz standardowych szkoleń i zajęć warsztatowych prowadzi zajęcia ze sportowcami jako coach i trener. Jej pasją jest narciarstwo i taniec towarzyszki oraz muzyka francuska

Lucas Derks Coach MSC

Lucas Derks

Twórca i Trener Metody Panorama Społeczna™

Trener NLP

Psycholog społeczny, absolwent Akademii Sztuk Pięknych

Trener, coach, absolwent ASP.  Jego artyzm przejawia się nie tylko w malarstwie, ale przede wszystkim w coachingu. Jego autorski model Panaramy Społecznej, który pozwala człowiekowi dokonać zmiany operując na własnych obrazach zyskał uznanie na całym świecie.  Znany jest ze swoich niepowtarzalnych rysunków na Flipcharcie.  Dzięki swojemu konkretowi i prostocie przekazu jego model jest chętnie stosowany w organizacjach m.in przez menadżerów.

 

Jest psychologiem społecznym, trenerem, badaczem i artystą wizualnym. Studiował
szkołę artystyczną i psychologię. Badał zachowania ludzi w muzeach oraz użyteczne wykorzystanie technik wyobraźni. Pracuje jako trener mediatorów, psychoterapeutów, trenerów, menedżerów oraz innych grup społecznych. Opracował „Model Panoramy Społecznej” jako narzędzie do badania postępu relacji międzyludzkich.

Dr Andrzej Jacek BLIKLE

Profesor matematyki w zakresie matematycznych podstaw informatyki, pracownik PAN i członek Academia Europaea (Europejskiej Akademii Nauk). Prezes zarządu stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych i Rady Fundacji Centrum im. Adama Smitha oraz ponad dwudziestu innych organizacji.

Jest też dyplomowanym mistrzem cukierniczym. W latach 1990-2010 kierował firmą A. Blikle, rozwijając ją w tym czasie z jednej cukierni do piętnastu placówek w Warszawie i ośmiu w sieci franchisingowej poza Warszawą.

Bartosz Berendt

Akredytowany Coach i Superwizor Coachingu akredytowany przez Izbę Coachingu, Master Certified Coach (MCC) akredytowany przez International Coach Federation (ICF), członek prezydium Izby Coachingu od stycznia 2015 roku, prezes Izby Coachingu od stycznia 2018 roku, prezes zarządu polskiego oddziału ICF w kadencji 2011-2012 oraz członek Zespołu ds.

Psychologii Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Od 2006 roku prowadzi coaching indywidualny dla osób stojących u progu ważnych, życiowych zmian takich jak, zmiana pracy, awans, rozwój własnej firmy, odnalezienie się w nowej roli zawodowej lub osobistej, jak również coaching zespołowy dla liderów i zespołów wdrażających zmiany w organizacji. Pracuje w wyczynowym sporcie, wspierając zawodników i drużyny w realizacji celów sportowych i pozasportowych.

Michał Czosnyka

Z wykształcenia informatyk specjalizujący się w obszarze optymalizacji procesów biznesowych. Ukończył studia MBA na Franklin University w Columbus, Ohio w Stanach Zjednoczonych. Posiada akredytację APMG z zakresu zarządzania programami oraz akredytacje PMI z zakresu zarządzania projektami metodami klasycznymi oraz zwinnymi.
Jest coachem z akredytacją ICI, trenerem Komunikacji Transformującej oraz Rezyliencji akredytowanym przez Dr Richarda Bolstada.

Specjalizuje się w definiowaniu oraz optymalizacji procesów biznesowych w dużych organizacjach, planowaniem strategicznym na poziomie globalnych portfolio zmian w organizacji oraz szczegółowym harmonogramowaniem programów i projektów.

Prowadzi doradztwo i szkolenia z zakresu dostarczania zmian w organizacji, zarządzaniem ryzykiem, planowaniem projektów, komunikacją zespołową oraz współpracą z biznesem.
W wolnych chwilach pasjonuje się technologią blockchain oraz rynkami inwestycyjnymi. Aktywnie spędza czas na górskich szlakach lub stokach narciarskich.

Facebook