Najbliższe szkolenie: Praktyk NLP- opanuj Strategie sukcesu oraz Strategie transformacji i wprowadź techniki NLP do swojego życia osobistego i zawodowego ZOBACZ WIĘCEJ

Trenerzy

Dr Richard Bolstad Coach MSC

Dr Richard Bolstad

Twórca i Trener Metody Transforming Communication™,
Master Trainer of Coaches, ICI, Master Trainer,
International Association of NLP Institutes

Transforming Communication™ to warsztat transformujący prowadzony na całym świecie. Stworzony przez Richarda Bolstada z Nowej Zelandii, który jest trenerem kompetencji miękkich w biznesie, mediatorem, konsultantem, trenerem coachów.

Kurs oparty jest m.in. na badaniach Johna Gottmana, Thomasa Gordona, Non-ViolentCommunication, najnowszych badaniach z dziedziny komunikacji i neurologii oraz na doświadczeniach zdobytych m. in. w krajach rozwiniętych, jak Nowa Zelandia, Japonia i Finlandia, a także na terenach dotkniętych konfliktami zbrojnymi jak Czeczenia, Bośnia i Hercegowina oraz Egipt.

Magdalena Daraż Gogół Trener, Coach

Magdalena Daraż-Gogół

Master Coach ICI, Team Coach, Trener Biznesu, Trener Komunikacji Interpersonalnej,
Praktyk NLP, Trener Transforming Communication™.

Działalność biznesową rozpoczęła w 2001r. Współzałożycielka MSC, gdzie inspiruje skutecznością i efektywnością biznesową praktykowanych metod. Posiada przepracowanych tysiące godzin coachingowych oraz trenerskich. Ekspert od wdrażania nowoczesnego liderstwa w rodzinnych firmach. Przykłada ogromną uwagę do diagnostyki i utrwalenia zdobytej przez klientów wiedzy. Współpracuje z czołowymi firmami w Polsce – miedzy innymi PGNiG, Bank Pekao S.A., Orange, WSB, Vorwerk Polska S.A., MPM Jasło, Omega Pilzno, WKRĘT-MET. Wdrażała między innymi standard obsługi klienta w oddziałach w całej Polsce w Wyższej Szkole Bankowej.

Magdalena Daraż-Gogół to specjalistka w obszarze zarządzania zmianą, budowaniu współpracy i spójności między działami, oraz wytyczania odważnych celów biznesowych.

Bezustannie i z pasją doskonali warsztat w obszarach przywództwa, zarządzania, liderstwa, komunikacji oraz budowania zespołów i organizacji. Uczyła się od mistrzów takich, jak Richard Bolstad, Lucas Derks, Esther Perel, Marilyn Atkinson, David Gordon, Jorgen Rasmussen, czy Jaap Hollander.

Realizuje się również wprowadzając innowacyjne projekty edukacyjne do polskich szkół w ramach autorskiego programu „Komunikacja w kulturze coachingu”. Wdraża strategię ciągłego doskonalenia procesów oraz ich stabilizację co korzystnie wpływa na zmianę kulturową w organizacji. Ponadto Magdalena Daraż-Gogół znana jest z udziału w działalności non-profit i dużego poczucia humoru.

Tomasz Kowalik

Coach Master Trainer, ICI
Trener NLP, IANLP
NLP Master Trainer, IN
Trener Coachingu Prowokatywnego
Trener Transforming Communication™

Od 1993 związany z biznesem. W realizowanym podejściu łączy zmysł techniczny z błyskotliwym poczuciem humoru i dogłębną wiedzą z zakresu neurobiologii, psychologii, i coachingu. Działa wszechstronnie, rozwijając potencjał  czołowych  firm w Polsce, takich, jak CITIBANK/HANDLOBANK, Fujitsu – Siemens, Polkomtel, QAD Polska, RUCH, STRABAG, Telefonia DIALOG, PLIVA Kraków, Grupa Work Service, Krajowy Rejestr Długów. Szkolił w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, Toruniu i Poznaniu, Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej, czy Akademii Leona Koźmińskiego.

Trener negocjacji win/win  i rozwiązywania konfliktów. Uczy także myślenia systemowego w oparciu o grę zaadaptowaną z MIT. Konsultant i coach managementu. Znawca praktycznego zastosowania NLP, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z działami sprzedaży, obsługi klienta, marketingu i HR.

Od lat doskonali warsztat bezpośrednio u najwybitniejszych zagranicznych ekspertów, takich jak Richard Bolstad,  Joseph O’Connor, Lucas Derks, David Neenan, Steve Andreas, Frank Farelly, Noni Hoefner, David Gordon, Jaap Hollander czy Brian Kaplan. Zdobytą wiedzę i doświadczenie skutecznie propaguje na arenie ogólnopolskiej od 2003, kiedy to zapoczątkował cykl, kultowych już, Warsztatów Mistrzów®. Prowadzi szkolenia autorskie, m. in. „Komunikacja menadżerska”, „Coaching Prowokatywny” oraz licencjonowane, jak szczególnie ceniona Komunikacja Transformująca™.

Anna Połedniok Coach Trener MSC

Anna Połedniok

Z wykształcenia ekonomista. Ukończyła międzynarodowe studia Execuive MBA na Nottingham Trent University i Uniwersytecie w Poznaniu, jak również kilka kierunków studiów podyplomowych między innymi: Psychologia w Zarządzaniu, Zarządzanie Projektami, Audyt.

Jest Coachem z akredytacją ICI, Team Coachem oraz Mediatorem. Uczestnikiem wielu szkoleń menedżerskich i sprzedażowych, od 12 lat praktykującym Menedżerem.

Specjalizuje się w rozwoju menedżerów, szkoleniach z zakresu zarządzania, strategii i sprzedaży. Prowadziła projekty z zakresu wdrażania programów rozwojowych w firmach, budowania standardów sprzedaży i poprawy efektywności pracy sprzedawców. Oprócz standardowych szkoleń i zajęć warsztatowych prowadzi zajęcia ze sportowcami jako coach i trener personalny. Jej pasją jest narciarstwo i taniec towarzyszki oraz muzyka francuska.

Lucas Derks Coach MSC

Lucas Derks

Twórca i Trener Metody Panorama Społeczna™

Trener NLP

Psycholog społeczny, absolwent Akademii Sztuk Pięknych

Trener, coach, absolwent ASP.  Jego artyzm przejawia się nie tylko w malarstwie, ale przede wszystkim w coachingu. Jego autorski model Panaramy Społecznej, który pozwala człowiekowi dokonać zmiany operując na własnych obrazach zyskał uznanie na całym świecie.  Znany jest ze swoich niepowtarzalnych rysunków na Flipcharcie.  Dzięki swojemu konkretowi i prostocie przekazu jego model jest chętnie stosowany w organizacjach m.in przez menadżerów.

 

Jest psychologiem społecznym, trenerem, badaczem i artystą wizualnym. Studiował
szkołę artystyczną i psychologię. Badał zachowania ludzi w muzeach oraz użyteczne wykorzystanie technik wyobraźni. Pracuje jako trener mediatorów, psychoterapeutów, trenerów, menedżerów oraz innych grup społecznych. Opracował „Model Panoramy Społecznej” jako narzędzie do badania postępu relacji międzyludzkich.

Facebook