Anna Połedniok

Anna Połedniok Coach Trener MSC

Anna Połedniok

Z wykształcenia ekonomista. Ukończyła międzynarodowe studia Executive MBA na Nottingham Trent University i Uniwersytecie w Poznaniu, jak również kilka kierunków studiów podyplomowych między innymi: Psychologia w Zarządzaniu, Zarządzanie Projektami, Audyt.

Menedżer z 16 letnim doświadczeniem w zarządzaniu i sprzedaży, przedsiębiorca. Dobrze rozumie potrzeby rynku oraz wdraża skuteczne działania w zakresie organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem, sprzedaży oraz rozwoju właścicieli Firm i pracowników. Wspiera szczególnie sektor MŚP w zakresie poprawy efektywności oraz konkurencyjności Firmy na rynku. Współpracowała z około 40 Firmami (MŚP) w wielu obszarach doradczych. Przygotowuje diagnozy, analizy, biznes plany niezbędne do rozwoju Firm i pracowników. Posiada bogate wykształcenie w zakresie zarządzania poparte dodatkowymi kursami, szkoleniami i szkołami w zakresie Coachingu, komunikacji, tak aby wdrażane procesy były kompletne i przeprowadzone w oparciu o najwyższe standardy szkoleniowo – doradcze.

Jest Coachem z akredytacją ICI, Team Coachem oraz Mediatorem. Od 2020 roku jest również certyfikowanym Trenerem Transforming Communication oraz Praktykiem NLP z międzynarodową certyfikacją.

Oprócz standardowych szkoleń i zajęć warsztatowych prowadzi zajęcia ze sportowcami jako coach i trener. Jej pasją jest narciarstwo i taniec towarzyszki oraz muzyka francuska.

Facebook