Magdalena Daraż-Gogół

Magdalena Daraż-Gogół

Traktuje swoją pracę z drugim człowiekiem jako inspirującą podróż. Kiedy
ludzie są gotowi do drogi pojawia się, aby poprowadzić ich do miejsca, które sobie wyznaczyli.

Od wielu lat wspiera kobiety i pary, aby wzmacniali siebie i na nowo uwierzyli w swoje cele i marzenia. Na sali szkoleniowej charakteryzuje się poczuciem humoru i lekkością uczenia. Zajęcia z nią zapadają na długo w pamięć a praktykę zapamiętuje się na zawsze. Uczy nie tylko na salach szkoleniowych. Jest świadoma tego, że podróże kształcą, dlatego organizuje wyjazdy w magiczne miejsca gdzie każdy może przełamać swoje bariery, odkryć swój potencjał czy nawiązać nowe przyjaźnie.

Ekspert od wdrażania nowoczesnego liderstwa w rodzinnych firmach. Przykłada ogromną uwagę do diagnostyki i utrwalenia zdobytej przez klientów wiedzy. Z powodzeniem, na terenie całej Polski wdraża Transforming Communication jako model dzięki, któremu łatwiej skonsolidować zespół oraz porozumieć się z kontrahentami, współpracownikami i klientami, a także uzyskać synergię w działaniu, mieć większą satysfakcję zawodową i osobistą.

Współpracuje z czołowymi firmami w Polsce – miedzy innymi PGNiG, Bank Pekao S.A., Orange, WSB, Vorwerk Polska S.A., MPM Jasło, Omega Pilzno, WKRĘT-MET, Bausch Health, TVN, Santander, Kelvin, Wyższa Szkoła Bankowa. 

Magdalena Daraż-Gogół to specjalistka w obszarze zarządzania zmianą, budowaniu współpracy i spójności między działami, oraz wytyczania odważnych celów biznesowych.

Bezustannie i z pasją doskonali warsztat w obszarach przywództwa, zarządzania, liderstwa, komunikacji oraz budowania zespołów i organizacji. Uczyła się od mistrzów takich, jak Richard Bolstad, Lucas Derks, Esther Perel, Marilyn Atkinson, David Gordon, Jorgen Rasmussen, czy Jaap Hollander.

Realizuje się również wprowadzając innowacyjne projekty edukacyjne do polskich szkół oraz homeschoolingu w ramach autorskiego programu „Komunikacja w kulturze coachingu”. Wdraża strategię ciągłego doskonalenia procesów oraz ich stabilizację co korzystnie wpływa na zmianę kulturową w organizacji. Ponadto Magdalena Daraż-Gogół znana jest z udziału w działalności non-profit i dużego poczucia humoru.

Facebook