Tomasz Kowalik

Trener NLP, IANLP,  NLP Master Trainer, IN
Trener Komunikacji Transformującej™
Trener Coachingu Prowokatywnego

Prekursor coachingu prowokatywnego w Polsce. Od 1993 związany z biznesem, współpracuje z organizacjami biznesowymi i NGO oraz prowadzi szkolenia i coaching wspierając menadżerów.

Szkoli się u najlepszych światowych trenerów, wielu z nich to jego przyjaciele i partnerzy. Od roku 2003 tworzy znane w Polsce Warsztaty Mistrzów®. Od roku 2004 promuje Coaching Prowokatywny i szkoli w nim coachów. Od roku 2006 promuje Komunikację Transformującą™, której jest licencjonowanym trenerem.

Współpracuje z czołowymi firmami w Polsce, między innymi CITIBANK/HANDLOBANK, Fujitsu – Siemens, Polkomtel, QAD Polska, RUCH, STRABAG, Telefonia DIALOG, PLIVA Kraków, Grupa Work Service, Krajowy Rejestr Długów, a także organizacjami pozarządowymi oraz uczelniami wyższymi, jak Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, Toruniu i Poznaniu, Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa, Akademia Leona Koźmińskiego.

Pasjonat i wizjoner z błyskotliwym poczuciem humoru, które chętnie wykorzystuje w coachingu prowokatywnym.

“Mniej stresu, więcej sukcesów.”

Jeśli szukasz inspiracji, zapraszam na mój blog, gdzie znajdziesz przede wszystkim nagrania video i artykuły, które inspirują mnie. Może zainspirują także Ciebie.

Udostępnij ten post na:Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Email this to someonePrint this page