Naszą misją jest wzmacnianie ludzi
w odkrywaniu ich wewnętrznej siły

Skrót MSC oznacza Mistrzowska Szkoła Coachingu. Jesteśmy organizacją łączącą tradycje z nowoczesnym podejściem biznesowym. Rozumiemy, że środowisko, w którym funkcjonujemy wymaga od każdego balansowania  pomiędzy życiem osobistym a zawodowym. Metody naszej pracy w każdym obszarze opierają się na nauce poprzez współpracę i dialog.

Nasze szkolenia pobudzają w ludziach zdolność do podejmowania zmian. Pokazujemy jak w praktyce wykorzystywać nabyte umiejętności i stworzyć nowe nawyki. Przygotowujemy do  zawodu coacha, kształcimy profesjonalnych coachów i mentorów w różnych obszarach merytorycznych: executive coaching, live coaching, coaching sprzedaży, coaching menedżerski, team coaching, coaching prowokatywny.

Posiadamy akredytacje International Association of Coaching Institutes w Berlinie.

Prowadzimy miedzynarodową akredytację coachów w ramach International Association of Coaching Institutes.

Warsztaty Mistrzów®, organizowane od roku 2003 stają się przepustką do szukania nowych możliwości w życiu. Zapraszamy najlepszych polskich oraz zagranicznych trenerów którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu są gwarancją wysokiej jakości spotkań oraz inspiracją do własnego rozwoju. Trenerzy Warsztatów Mistrzów® to m.in. Steve Andreas, † Frank Farrelly, Richard Bolstad, Julia Kurusheva, Suzi Smith, Esther Perel, Jaap Hollander, Nick Kemp, David Gordon, Brian Kaplan, Lucas Derks…

W Pracy coachingowej, konsultingowej, projektowej i szkoleniowej opieramy się na wieloletnim doświadczeniu naszych ekspertów, coachów, konsultantów i trenerów. Koncentrujemy się na budowaniu długofalowych relacji z naszymi partnerami oraz wspólnej analizie i diagnozie w celu dostosowania odpowiednich narzędzi, które pozwolą na zrealizowanie wyznaczonych celów.

To, co nas wyróżnia, to systemowe podejście do przeprowadzania zmian w ludziach, zespołach i organizacjach.

Dzięki temu zmiany są łatwe do wdrożenia, angażują całe zespoły i dają trwałe efekty.

Akredytacje i przynależność do organizacji:

Zobacz galerię z wybranych wydarzeń: