fbpx Mój tytuł

Coach Biznesu

Basic Coaching to pierwszy krok do kariery Coacha umożliwiający już dziś skorzystanie z narzędzi podnoszących jakość życia. Warsztat trwa 2 dni i obejmuje ważne zagadnienia z dziedziny coachingu jednocześnie umożliwiając rozpoczęcie prowadzenie sesji coachingowych w podstawowej formule.

Doskonaląc Mistrzowską Szkołę Coachingu podzieliliśmy program, tak abyś mógł przyswoić wiedzę i praktykę, oraz kontynuować edukację w optymalnym dla siebie czasie.

Mistrzowska Szkoła Coachingu Advanced to drugi krok w karierze coacha lub osób pragnących poszerzyć kompetencje coachingowe. Cztery zjazdy z ekspertami w dziedzinie coachingu i biznesu, którzy nauczą Cię prowadzić profesjonalne sesje coachingowe oraz wspierać organizacje w różnych obszarach.

Kolejny etap praktyk koleżeńskich oraz sesji z superwizorami da Ci pewność, że po uzyskaniu dyplom ukończenia szkoły i zdobyciu międzynarodowej akredytacji na poziomie Fundamental Coaching Skills ICI będziesz gotowy do działania.

Mistrzowska Szkoła Coachingu EXPERT to trzeci krok w karierze coacha lub osób pragnących poszerzyć kompetencje coachingowe. Sześć zjazdów z Ekspertami w dziedzinie coachingu i biznesu którzy nauczą Cię prowadzić profesjonalne sesje coachingowe, oraz wspierać organizacje w różnych obszarach.

Kolejny etap praktyk z rzeczywistymi klientami da Ci pewność, że kiedy uzyskasz dyplom ukończenia szkoły i zdobędziesz międzynarodową akredytacje ICI na poziomie Ekspert Coaching Skills ICI, będziesz gotowy do działania.

Orange and Blue Freeform Health Facebook Cover (10)

Opiekun projektu

IMG_0376-Edit (1) (1)

Magdalena Daraż-Gogół to specjalistka w obszarze zarządzania zmianą, budowaniu współpracy i spójności między działami, oraz wytyczania odważnych celów biznesowych.

Bezustannie i z pasją doskonali warsztat w obszarach przywództwa, zarządzania, liderstwa, komunikacji oraz budowania zespołów i organizacji. Uczyła się od mistrzów takich, jak Richard Bolstad, Lucas Derks, Esther Perel, Marilyn Atkinson, David Gordon, Jorgen Rasmussen, czy Jaap Hollander.

Realizuje się również wprowadzając innowacyjne projekty edukacyjne do polskich szkół w ramach autorskiego programu „Komunikacja w kulturze coachingu”. Wdraża strategię ciągłego doskonalenia procesów oraz ich stabilizację co korzystnie wpływa na zmianę kulturową w organizacji. Ponadto Magdalena Daraż-Gogół znana jest z udziału w działalności non-profit i dużego poczucia humoru.

Szkoła Coachingu
Najprawdopodobniej najbardziej merytoryczna szkoła
edukująca coachów i menedżerów
w Polsce.

Twoja inwestycja:

500 zł netto
Opłać jedynie zadatek i zarezerwuj swoje miejsce już teraz.

Facebook