Terminy i informacje o nadchodzących Warsztatach Mistrzów®: >>>KALENDARZ WYDARZEŃ

 

Żyj tak, jak­byś miał um­rzeć jut­ro. Ucz się tak, jak­byś miał żyć wie­cznie. – M.Gandhi

Warsztaty Mistrzów tworzymy od roku 2003 inspirując i szkoląc ponad 1000 trenerów, coachów, menagerów i terapuetów. Mamy za sobą 1000 godzin szkoleniowych z Mistrzami z całego świata.  Warsztaty przyciągnęły do Polski najlepszych z najlepszych- prawdziwych prekursorów w swojej dziedzinie, twórców uznanych metodologii.

Warsztaty dają możliwość czerpania z pierwszej ręki od tych, którzy stworzyli autorskie, uznane na całym świecie metody i zagadnienia. Co więcej jest to okazja, by spotkać się z nieprzypadkowymi ludźmi z całej Polski, którzy tak jak my kochają coaching i pragną się stale rozwijać.

W ramach Warsztatów Mistrzów uczyli i inspirowali nas m.in. Richard Bolstad, Lucas Derks, Brian Kaplan, Jorgen Rasmussen, Julia Kurusheva, Steve Andreas, Frank Farrelly i wielu innych.

Warsztaty Mistrzów pozwolą Ci na rozwinięcie sposobów komunikacji, osiągania celów, tworzenia zespołów, negocjowania we wspólnym interesie, wspierania partnerów współpracowników, zarządzania własnym stanem emocjonalnym i zdrowotnym. Współtworzenia świata, w którym dobrze jest żyć.

Zapraszamy na nie Mistrzów, którzy w swojej branży umieją niejedno, którzy ciągle się doskonalą, szukają jeszcze lepszych sposobów, cieszą się z własnego rozwoju profesjonalnego i osobistego. Mistrzów, którzy w Polsce już są świetni, a chcą być jeszcze lepsi.

Dla Ciebie jeśli:

  • Jeśli jesteś pasjonatem coachingu, terapii, zarządzania i/lub trenerstwa
  • Jeśli chcesz uczyć się od prekursorów
  • Jeśli szukasz inspiracji i zmiany
  • Jeśli chcesz poznać Mistrzów, niezwykłe osobowości, ludzi otwartych na drugiego człowieka
  • Jeśli szukasz nowej drogi
  • Jeśli interesuje Cię samorozwój
  • Jeśli chcesz więcej wiedzieć, doświadczać, słyszeć, dostrzegać
  • Jeśli brakuje Ci odwagi, rozpędu, umiejętności lub wiary w swoją skuteczność

Więcej informacji o Warsztatach Mistrzów uzyskasz kontaktując się z Ewą Czapską-Kowalik, e-mail: ewa.ck@msc.edu.pl, tel 502 542 989.

Udostępnij ten post na:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print