UWAGA! Zmiana daty warsztatu.
Z powodu dużego zainteresowania dotowanym udziałem w warsztacie, napiętych terminów u operatorów dofinansowań przez Bazę Usług Rozwojowych i dużych różnic między sposobami dofinansowania w różnych województwach, termin warsztatu został zmieniony na listopad. Dzięki temu wszyscy zainteresowani zdążą uzyskać dofinansowania, o ile się pospieszą z dopełnianiem formalności. Rekomendujemy jak najszybsze działanie.

 Zaprasza Tomasz Kowalik:

„Brian Kaplan jest niezwykle bliski duchem Frankowi Farrelly’emu, a dzięki swojemu unikalnemu wkładowi wznosi pracę prowokatywną na jeszcze wyższy poziom. Niesamowite, żywiołowe sesje, ogromny szacunek, praca z „głosem w orkiestrze” i barwne plakietki. Wyjątkowa osobowość Briana dodaje tej pracy efektywności, dramaturgii i kolorytu. Brian w nowatorski sposób stosuje pomoce wizualne, które dodają mocy sesjom prowokatywnym”.

Pokochaj głos, który rozwala Twoją wewnętrzną orkiestrę!

BRIAN KAPLAN – COACHING PROWOKATYWNY I NIESAMOWITE PLAKIETKI

 

Dla kogo ten warsztat

Jeśli zawodowo lub prywatnie wspierasz innych i/lub wpływasz na poszerzanie ich możliwości i pragniesz nowych sposobów i nowej skuteczności, jeśli pragniesz osobistej zmiany (szczególnie jeśli próbowałeś już jej dokonać), jeśli jesteś po prostu ciekaw…

Już po raz drugi ZAPRASZAMY

• coachów • terapeutów • trenerów • promotorów • mentorów • poszukujących menedżerów

na warsztaty Coachingu Prowokatywnego z dr Brianem Kaplanem z Londynu

Czego nauczysz się na tym Warsztacie:

 

1. Złota reguła terapii prowokatywnej

Zagłębimy się w tajniki postawy i podejścia, skutecznego i życzliwego prowokowania klienta do mocnych zmian. Klient widzi błysk w oku i czuje życzliwość w sercu, a „problem”, „sprawa” lub „przeszkoda” zderzają się z całym wachlarzem narzędzi prowokatywnych.

 

2. Pod-osobowości, pozycje Ja i podejście prowokatywne

Ciekawe i fascynujące zjawisko pod-osobowości (nazwanych tak przez Johna Rowana), jest bardzo przydatne w pracy prowokatywnej. Gdy jedna pod-osobowość „chwyta za mikrofon” czyli „staje się zbyt głośna”,  dominuje innych członków „orkiestry złożonej z pod-osobowości” – coach prowokatywny ma tu duże pole do popisu.

 

3.Rozbrajanie pod-osobowości i plakietki graficzne

Będziemy dobrze się bawić odkrywają bogactwo całej gamy plakietek graficznych. Dowiemy się, w jaki sposób plakietki, poprzez inteligentny żart z kłopotliwej pod-osobowości, rozbrajają ją. Stworzone przez Briana Kaplana plakietki rozbrajają kłopotliwą pod-osobowość poprzez żart i satyrę. („Przed atakiem śmiechu nic się nie utrzyma” – Mark Twain)

 

4.Psychofizjologiczne podstawy podejścia prowokatywnego

Poznasz psychofizjologiczne podstawy działania prowokatywnego, a wszystkie korzyści fizjologiczne zapamiętasz na zawsze za pomocą Systemu Mnemonicznego Kaplana SMILE (uśmiech). Poznasz też fizjologiczne korzyści śmiechu. Doświadczysz i dowiesz się, jaki ważny proces wydarza się w Coachingu czy Terapii Prowokatywnej, kiedy klienci czy pacjenci „śmieją się z własnego wewnętrznego ŻARTU”. Coaching prowokatywny to dużo więcej niż fizjologiczne korzyści ze śmiechu. Zachodzi tu proces znacznie ważniejszy: „kiedy śmiejemy się z naszego wewnętrznego żartu, kreowany jest idealny stan psychofizjologiczny pozwalający na skuteczne zmierzenie się z czymś bolesnym – istotą problemu czy blokady na drodze do naszego celu”.

 

5. Praktyczne demonstracje coachingu prowokatywnego z wykorzystaniem plakietek…

…i oczywiście to, co najważniejsze na Warsztatach Mistrzów:  możliwość praktycznego przetestowania nowej wiedzy i umiejętności. Czyli ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia.

 

6. Konkrety praktyczne

Błyskotliwe sesje w duchu Franka Farrelly’ego – twórczo rozwinięte przez wyjątkowego Briana Kaplana – będą okazją do rozszerzenia własnego repertuaru narzędzi prowokatywnych, a także do przeżycia własnej sesji u jednego z najlepszych.

Brian Kaplan był uczniem i bliskim przyjacielem Franka Farrelly’ego. Ogromne własne doświadczenie połączył z podejściem prowokatywnym i pracując z klientami, rozwinął własne narzędzia prowokatywne. Sesje Briana są pełne ciepła, prowadzone z ogromnym poczuciem humoru, w doskonałym kontakcie z każdym klientem. Jego nietuzinkowa osobowość, brytyjskie poczucie humoru, zmysł plastyczny, wielka wrażliwość sprawiają, że sesje prowokatywne, które prowadzi, wywołują salwy śmiechu i u klienta, i u obserwatorów.

Ten sposób pracy coachingowej chroni przed wypaleniem zawodowym, daje energię zarówno coachowi, jak i klientowi, oraz owocuje szybką i głęboką zmianą, która jest utrwalana, gdy klient słucha nagrania ze swojej sesji i patrzy na graficzną plakietkę wybraną specjalnie dla niego.

„Zakochałem się” w Brianie od pierwszego wejrzenia, od spotkania we Wrocławiu na lotnisku i na warsztacie, i cieszę się ogromnie, że już niedługo Brian będzie gościł w Warszawie. 

Warsztat ten jest dostępny dla wszystkich, nie musisz mieć doświadczenia w coachingu prowokatywnym, jednocześnie wydarzenie jest tak ciekawe i mocne, że spotkasz coachów ze sporym doświadczeniem, także w coachingu prowokatywnym. To dodatkowy powód, by tam być.Tomasz Kowalik

 

CO DA CI TRENING PROWADZONY PRZEZ BRIANA KAPLANA?

 • nowe spojrzenie na podejście prowokatywne
 • odkrywczy sposób wykorzystania plakietek wizualnych
 • zupełnie nowe, potężne narzędzia zmiany osobistej
 • co tak naprawdę dzieje się z ciałem, kiedy się śmiejesz
 • co dzieje się z ciałem i umysłem, kiedy używasz życzliwego humoru w pracy z ludźmi
 • jak pod-osobowości składają się na naszą osobowość i jak je prowokować
 • wykorzystywać neurofizjologię śmiechu do skutecznej pracy z klientem
 • budować świetny kontakt, używając całego siebie jako narzędzia
 • pracować z dialogiem wewnętrznym w wyjątkowo efektywny sposób
 • wykorzystywać plakietki Briana Kaplana do wzmocnienia skuteczności coachingu
 • stosować „złotą regułę” pracy prowokatywnej
 • w pełen ciepłego humoru sposób ramować sesję prowokatywną
 • łączyć powagę z ciepłym humorem w ramach jednej sesji
 • 3 dni śmiechu i przyspieszonego uczenia się
 • inspirujące narzędzia i pomysły coachingowe
 • doświadczenie twórczej i ożywczej pracy z klientem
 • nową skuteczność jako coacha
 • dobrą zabawę w trakcie owocnej pracy
 • umiejętność radzenia sobie z jeszcze bardziej „beznadziejnymi przypadkami”
 • inspirację do dalszych poszukiwań

Brian Kaplan o tym warsztacie:

„Wewnątrz nas brzmią głosy: głos wewnętrznego dziecka, głos Ja mam rację, głos osoby o złych nawykach, uparty głos, gniewny głos, głos wystraszony. Wszystkie te głosy składają się na orkiestrę, która tworzy naszą osobowość. Problem pojawia się wtedy, gdy jeden z głosów chwyta za mikrofon i staje się bardzo głośny – dominuje nad pozostałymi głosami. To tworzy problemy.

Praca z naszymi wewnętrznymi głosami pojawia się już w takich stylach terapii jak Voice Dialogue, Gestalt, Praca z krzesłami itp, lecz coaching prowokatywny daje tu naprawdę ogromne możliwości.

Zaprojektowałem cały wachlarz kolorowych plakietek. Ich celem jest wykpienie, rozśmieszenie i zachęta do pokochania tych komicznych wersji wewnętrznych głosów, które rozwalają orkiestrę i psują twoje życie. Kiedy pokochasz ten wewnętrzny głos, który powoduje problemy, głos ten zaczyna się uspakajać i wtedy możesz zacząć żyć swoim życiem w większej harmonii.

Mam więc nadzieję, że dołączysz do mnie w Polsce, w Warszawie. Jeśli wcześniej nie miałeś żadnego doświadczenia z Terapią ani Coachingiem Prowokatywnym, nie martw się. Przyjdź! Szybko cię w to wprowadzę. Jest jedna złota zasada i kilka prostych reguł, które łatwo zrozumiesz.

Potem przejdziemy do mojej specjalizacji, czyli plakietek, oraz do tego, jak twórczo wykorzystywać je w Terapii i Coachingu Prowokatywnym”.

POKOCHAJ GŁOS, KTÓRY ROZWALA TWOJĄ WEWNĘTRZNĄ ORKIESTRĘ!

 

Termin: 16 – 18 listopada 2018 r., 10:00-18:00
Miejsce: Otrębusy k/Warszawy
Inwestycja: 2.797,00 zł netto (3.440,31 zł brutto)

 

Nie czekaj – zapisz się już dziś!

TAK! Zgłaszam się

na Warsztaty z Brianem Kaplanem

i płacę

3.440,31 zł brutto (2.797,00- zł netto).

ZAMAWIAM

obsługa zgłoszeń: Przelewy24

Zadzwoń i zapytaj:

zgłoszenia i dofinansowania: Anna Góralewicz, tel. 519-307-030
merytoryka: Tomasz Kowalik, tel. 502-314-078

kontakt@msc.edu.pl

Udostępnij ten post na:Share on Facebook
Facebook
1Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print