Brian Kaplan – Wywiad

Wywiad z Brianem Kaplanem

Z Brianem Kaplanem, ogromnie ciepłym coachem, terapeutą i trenerem prowokatywnym, który już wkrótce w Polsce poprowadzi trzydniowy warsztat, w moim (Tomasza Kowalika) imieniu rozmawia Hephzibah Kaplan, niesamowita arteterapeutka.

 

Wkrótce masz okazję spotkać Briana na warsztacie Coachingu Prowokatywnego pod Warszawą – Kliknij!
To już OSTATNI MOMENT na zgłoszenia.

Brian Kaplan – Narzędzia prowokatywne #5

Nadawaj przezwiska…

Oto piąte i ostatnie z mini-serii narzędzi prowokatywnych Briana Kaplana. Wkrótce wywiad z Brianem. Oczekuj go za kilka dni…

Wkrótce masz okazję spotkać Briana na warsztacie Coachingu Prowokatywnego pod Warszawą – Kliknij!

Brian Kaplan – Narzędzia prowokatywne #3

Nie spiesz się, poczekaj…

Oto trzecie z mini-serii narzędzi prowokatywnych Briana Kaplana. Wkrótce kolejne.

Nie wiem, czemu trzeba zmienić ręcznie język napisów: kliknij kółko zębate po prawej na dole.

Wkrótce masz okazję spotkać Briana na warsztacie Coachingu Prowokatywnego pod Warszawą – Kliknij!

Srebrzysta nić intuicji – Zbiór opowiadań „Magia Metafory”

We wczesnych latach osiemdziesiątych, gdy pracowałem w Tanzanii, złapałem malarię. Leżąc w łóżku w hotelu położonym na najniższych stokach Kilimandżaro, doświadczałem na przemian ataków lodowatego zimna i rozpalającej gorączki. Musiałem się zdrzemnąć, bo kiedy „przebudziłem się,” wszystko było zupełnie inaczej, niż w całym moim życiu.

Zakopany Skarb – Zbiór Opowiadań „Magia Metafory”

Wiele lat temu – i nie było to w moich czasach, ani w twoich czasach, ale były to czyjeś czasy – w odległej części Walii żył sobie młody człowiek. Był pasterzem i spędzał dnie i noce doglądając kilku owiec, które odziedziczył po swoich rodzicach, kiedy zmarli.

Był bardzo biedny, bo owce przynosiły niewielki dochód. Ledwo starczało na jedzenie i coś do ubrania, ale miał swoje marzenia.

Dwaj mali chłopcy – Zbiór opowiadań „Magia Metafory”

Kilka lat temu pewna nauczycielka siedziała na falochronie, odpoczywając po długiej wycieczce Kornwalijskim Szlakiem Nadmorskim. Jadła kanapkę i obserwowała, co działo się na plaży. Dwóch małych chłopców, około sześcioletnich, bawiło się ze sobą – najpierw z uciechą pobiegali, teraz trochę zmęczeni swoją aktywnością usiedli koło niej i zaczęli rozmawiać.