Komunikacja Transformująca – trening zaawansowany

Gdy ukończyłeś trening Transforming Communication, wiedziałeś już, że jest to potężna metoda. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś, by pogłębić te umiejętności, ten trening jest dla Ciebie! Na tym spotkaniu po przejrzeniu całego modelu TC przećwiczymy używanie go w codziennych sytuacjach. Następnie skupimy się na trzech konkretnych sytuacjach i przećwiczymy wnikliwie zaawansowane użycie TC.
  •  Mediacje – Jak mediując pomagać innym osobom w rozwiązaniu konfliktów między nimi. Richard skutecznie pracował jako mediator z parami i organizacjami biznesowymi, Szkolił także mediatorów przygotowywanych do wkroczenia na obszary objęte wojną. Mediacje wymagają zaawansowanych umiejętności przeramowania i elastyczności w całym modelu TC. Richard podzieli się z tobą tym, czego nauczył się, modelując negocjacje, które zakończyły się sukcesem, także z grupami terrorystycznymi, jak np. zbudowanie porozumienia „Good Friday Agreement” w Irlandii Północnej.
  • Jak wpływać na wartości innych osób, ich postawy i przekonania, szczególnie ze skupieniem się na ostatnio rozwiniętych – umiejętnościach wpływania w oparciu o metaforę. Będziemy poznawać i ćwiczyć tę technikę, której używają osoby wywierające potężny pozytywny wpływ na wartości i zachowanie tysięcy ludzi na całym świecie.
  • Coaching indywidualny w umiejętnościach Transforming Communication. Jak włączyć Komunikację Transformującą do codziennej praktyki coachingowej?
  • Jak stosować Komunikację Transformującą wobec osób, które mają nad tobą władzę?

Ten trening jest

otwarty dla wszystkich absolwentów treningów Transforming Communication prowadzonych przez Richarda Bolstada lub któregoś z wielu licencjonowanych Trenerów Transforming Communication.

Ponad 800 osób przeszkolonych a tylko 36 miejsc!!!

 

Zgłaszam się już dziś na dwudniowy Trening Zaawansowany:

Warszawa, 13 – 14 maja 2017

prowadzi dr Richard Bolstad z Nowej Zelandii

inwestycja: 2.997,00 + VAT 23%

TAK! Zgłaszam się

na trening TC ADVANCED

prowadzony przez Richarda Bolstada

i płacę całą należność w kwocie

3.686,31 zł brutto (2.997,00- zł netto).

ZAMAWIAM

obsługa zgłoszeń: Przelewy24

Zadzwoń i zapytaj:

Ewa Czapska-Kowalik, tel. 502-542-989
Anna Góralewicz, tel. 519-307-030
kontakt@msc.edu.pl

 

Udostępnij ten post na:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print